LOGOWANIE
 
REJESTRACJA
 
 
 
 
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zebranych przez ICS Polska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Poleczki 82, obecnie oraz w przyszłości, w celach statystycznych i marketingowych. Mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz anulowania wyrażonej zgody.
 
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, wiadomości e-mail o nowościach, promocjach i szkoleniach drogą elektroniczną od ICS Polska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Poleczki 82.

Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie informacji handlowych
LOGOWANIE
 
 
 
 
 
 

LOGOWANIE
 
PRZYPOMNIJ HASŁO
 
 

Aktualności

11
01.2017

Provision ISR stworzyło nową aplikację do kamer typu PnV.
PnV2 jest już dostępna w sklepie Play i iStore.
Wprowadzono istotne zmiany, m.in.: szybsze i płynniejsze działanie, konfigurację przez WiFi, informacje „Push-notification”, wsparcie dla platform Android i iOS.Dowiedz się więcej tutaj

 
 
14
11.2016

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że ICS Polska została wyłącznym dystrybutorem sprzętu litewskiego producenta Eldes.
W ofercie znalazły się systemy alarmowe, w tym wyjątkowy system bezprzewodowy Pitbull!

KATALOG ELDES

prezentacja

 
 
14
10.2016

Firma Provision ISR przygotowała aktualizację oprogramowania dla serii kamer IP Eye-Sight, 3 i 4MP.

Zmiany, które otrzymujemy po aktualizacji:
WDR, HLC, BLC, Nagrywanie materiału wideo na kartach SD (Nagrywany jest strumień drugi, dotyczy to kamer które mają na pokładzie slot kart), SNMP,
HFR (High Frame Rate) funkcja ta daje możliwość wyświetlenia obrazu z prędkością do 50 kl/s (włączenie funkcji HFR automatycznie wyłączy WDR)

Szczegóły i linki:
TUTAJ

 
 
16
09.2016

Z przyjemnością informujemy, że razem z naszym Partnerem, firmą Vanderbilt, uczestniczyć będziemy jako Srebrny Partner w 14 edycji SPIN.
Na tym dorocznym Spotkaniu Projektantów Instalacji Niskoprądowych zaprezentujemy najnowsze rozwiązanie w systemach kontroli dostępu Vanderbilt - Aliro.
Spotkanie odbędzie się w dniach 21-22 września w Bukowinie Tatrzańskiej.
Zapraszamy!

Do zobaczenia!

 
 
13
06.2016

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że od 1 czerwca ICS Polska podjęła współpracę z firmą W2 w zakresie dystrybucji sygnalizatorów i akcesoriów.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem.

 
 
12
05.2016

NV75M - to nowy dualny czujnik wewnętrzny PARADOX, z nietypowo rozwiązanych systemem optycznym (układ luster + soczewka w kształcie litery W). Czujnik jest odporny na zwierzęta do 50cm, posiada antymasking i strefę podejścia. W ofercie pojawią się 3 wersje NV75M: standard, adresowalna i bezprzewodowa.

 
 
06
05.2016

Podczas targów Securex miała miejsce uroczystość wręczenia nagród laureatom Konkursu POLSKI MISTRZ TECHNIKI ALARMOWEJ 2016. ICS Polska otrzymała I miejsce i tytuł ‘Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2016’ za bezprzewodowy system alarmowy Pitbull firmy Eldes oraz wyróżnienia w dwóch kategoriach za innowacyjny system videoweryfikacji PARADOX INSIGHT.

Nagroda Pitbull

Nagroda Paradox Insight

 
 
20
04.2016

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że ICS Polska otrzymała I miejsce i tytuł ‘Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2016’ za bezprzewodowy system alarmowy Pitbull, Eldes oraz wyróżnienie za innowacyjny system videoweryfikacji PARADOX INSIGHT w XVI edycji konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie POLALARM.

25 kwietnia, w poniedziałek, zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród i lampkę szampana!

ZAPROSZENIE

 
 
15
04.2016

Już wkrótce w ofercie PARADOX pojawią się nowe produkty:
NV780 z antymaskingiem, nowy moduł GSM/GPRS, moduł PCS265 i nowa wersja ACM12.

 
 
05
04.2016

Miło nam poinformować, że w dniu 9 marca br. ICS Polska podpisała z Wojskową Akademią Techniczną im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie porozumienie o współpracy. Wspólnie z WAT, ICS Polska organizować będzie seminaria, szkolenia związane z eksploatacją i użytkowaniem elektronicznych systemów zabezpieczeń, które opieką merytoryczną obejmie Wojskowa Akademia Techniczna

 
 
05
02.2016

ICS Polska wzięła udział w corocznych targach Elektrotechnika, które odbyły się w dniach 27-29 stycznia 2016r w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie.

Na Targach Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ICS Polska zaprezentowała rozwiązania CCTV PROVISION ISR. Na stoisku można było obejrzeć i porównać jakość systemów w technologii AHD oraz IP – różnego rodzaju kamery i rejestratory, akcesoria instalacyjne, urządzenia sieciowe, a także monitory serwisowe.

Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko!

 
 
15
01.2016

Już wkrótce PROVISION ISR zastosuje w technologii IP najnowszą kompresję sygnału H.265. Spowoduje to obniżenie nawet o 50% zajętości miejsca na dysku w porównaniu do kompresji H.264 i znaczne obniżenie zajętości pasma kamer przy jednoczesnym zwiększeniu rozdzielczości.
Wraz z nową kompresją wprowadzona zostanie nowa linia kamer o rozdzielczości 3MP, 4MP a nawet 5MP.

 
 
09
10.2015

W ofercie firmy Bosch pojawiła się nowa seria wewnętrznych czujników dualnych o nazwie COMMERCIAL. W ramach tej serii dostępne są obecnie dwa modele czujników: CDL1-W15 oraz CDL1-WA15. Czujniki te łączą w sobie pasywny detektor podczerwieni oraz dopplerowski detektor mikrofalowy, dodatkowo model CDL1-WA15 wyposażony jest w funkcję antymaskingu toru podczerwieni, dzięki czemu spełnia wymagania Grade 3 normy EN50131.

 
 
17
08.2015

W najnowszej wersji aplikacji mobilnej Paradox Insight V1.4.0 pojawiły się istotne ulepszenia:

  • Teraz aplikacja może obsłużyć do ośmiu kamer HD77 w jednym systemie
  • Dodano funkcję „Push notifications”
 
 
24
06.2015

W ofercie PARADOX pojawił się nowy czujnik zewnętrzny - kurtynowy z antymaskingiem, odporny na zwierzęta, do ochrony okien i drzwi.

 
 
22
06.2015

Provision wprowadziło do oferty pełną gamę urządzeń sieciowych -  2 serie switchy, zasilacze, rozdzielacze, repeatery oraz transmitery.

 
 
27
05.2015

Nowe oprogramowanie sprzętowe do centrali EVO192 oferuje nowe, niedostępne do tej pory funkcje
i możliwości.
Zapraszamy do pobrania nowej wersji w Panelu Klienta » Firmware » Paradox

 
 
11
05.2015

W dniu 7 maja w siedzibie ICS Polska odbyła się premiera najnowszego systemu videoweryfikacji Paradox Insight. Licznie przybyli Goście uczestniczyli w prezentacji systemu, która obejmowała omówienie ogólnych funkcji systemu oraz możliwości czujnika podczerwieni zintegrowanego z kamerą IP, porównanie central i pokaz aplikacji do podglądu i sterowania systemem na urządzenia mobilne.

 
 
09
04.2015

W ofercie Paradox Security Systems pojawił się system videoweryfikacji - Paradox Insight, rozwiązanie w pełni integrujące system alarmowy z systemem monitoringu wizyjnego IP.

 
 
26
03.2015

Provision ISR wprowadziło nową technologię AHD. W swojej ofercie posiada pełne portfolio kamer tubowych i kopułowych o rozdzielczość HD READY 720p i transmisji sygnału do 400m kablem koncentrycznym. Rejestratory AHD mogą obsługiwać jednocześnie kamery AHD oraz analogowe.

 
 


Strony: 1 2
 
 
Złóż zamówienie
Gwarancja i serwis

Katalogi produktów


PARADOX

Pobierz

TAKEX

Pobierz

PROVISION

Pobierz

ELDES

Pobierz