Zapraszamy do współpracy
Zapraszamy do współpracy
ICS Polska. Od ponad 20 lat jesteśmy obecni na polskim rynku.

Sterownik do Bram ELDES ESIM 320

Moduł ELDES ESIM 320 jest jednym z najlepszych w swojej klasie rozwiązań do zarządzania kontrolą dostępu. Inżynierowie stworzyli narzędzie niezwykle elastyczne w zarządzaniu przez darmową chmurę, bardzo intuicyjne w obsłudze menu oraz atrakcyjne cenowo nie tylko pod względem zakupu, ale i eksploatacji. 

Niezależnie czy jest to hotel, magazyn, siedziba firmy czy teren wspólnoty mieszkaniowej, kontrola dostępu stała się standardem i jest już praktycznie w każdym tego typu obiekcie. 

 

Możliwości oraz kluczowe zalety

 

Moduł znacznie upraszcza proces zarządzania kontrolą dostępu do 2000 użytkowników. Stosując go, odchodzi koszt zakupu pilotów oraz problem z zarządzaniem czy zwrotem wydanych pilotów, ponieważ do sterowania wystarczy jedynie telefon. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dotychczasowo używane piloty nadal były stosowane.  Dodatkowo administrator wprowadzający nowe osoby do bazy może każdemu ograniczyć dostęp za pomocą godzinowego i tygodniowego harmonogramu lub w razie potrzeby momentalnie odebrać dostęp. Proces konfiguracji modułu trwa maksymalnie 30 minut, a całą bazę użytkowników można wczytać z pliku Excel w formacie CSV (z ang. comma-separated values).  

 

 

Sterowanie

Do dyspozycji są 2 wyjścia niskoprądowe, dodając nową osobę do bazy, administrator wybiera, do ilu wyjść ma dostęp, czy ma możliwość sterowania za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz opcjonalnie, czy ma ograniczony dostęp co do konkretnego dnia i godziny. Standardowo wszyscy użytkownicy sterują wyjściami, puszczając sygnał (CLIP) na numer karty SIM, która jest w module lub wybierają pole z nazwą wyjścia na aplikacji mobilnej. W przypadku systemu Android istnieje możliwość wyciągnięcia widżetu, który ułatwia i skraca czas sterowania z perspektywy kierowcy. Administratorzy dodatkowo mogą sterować wyjściami z pośrednictwa chmury oraz SMS-ami.

  • Połączenie telefoniczne lub przy pomocy asystenta głosowego (np. Asystenta Google lub Siri)
  • Aplikacja mobilna Eldes Gates
  • SMS (tylko dla administratorów)
  • Platforma internetowa (tylko dla administratorów)

Wygodna administracja zdalna i kontrola

 

Maksymalnie 5 administratorów przypisanych do jednego modułu loguje się przez przeglądarkę do chmury i może w pełni zarządzać bazą użytkowników, ograniczyć lub rozszerzyć dostęp, udostępnić lub odebrać możliwość sterowania wybranym wyjściem. Urządzenie posiada jeszcze 3 wejścia, w chwili styku administratorzy otrzymują SMS-a o wprowadzonej przez nich treści np.: w przypadku wyłamania szlabanu, urządzenie dostaje impuls i wysyła wiadomość o treści „Awaria”. Ciekawą opcją jest log 1000 ostatnich zdarzeń, dzięki temu administratorzy są w stanie stwierdzić kto, o której i jak dostał się na teren obiektu. Z jednego konta administratora istnieje możliwość zdalnego zarządzania dowolną liczbą modułów.

Gdzie można zastosować moduł?

 

Najczęściej moduły  są podłączane do szlabanów, napędów bramowych czy elektrozamków we wspólnotach mieszkaniowych, magazynach, na parkingach, budynkach biurowych, obiektach rekreacyjnych, hotelach, zakładach produkcyjnych, a nawet budynkach prywatnych. Administratorzy poza harmonogramami dla użytkowników mogą przypisać harmonogram do danego wyjścia, dzięki czemu istnieje możliwość np. ustawienia automatycznego otwarcia szlabanu miedzy w godzinach pracy od poniedziałku do piątku.

 W obiektach rekreacyjnych i sportowych często stosowana jest funkcja, która umożliwia każdemu numerowi (niezależnie czy jest dodany do bazy, czy nie) sterowanie wyjściem. W hotelach i magazynach najczęściej jest wykorzystywana funkcja „dostęp ważny do…” w przypadku, gdy administrator chce powiązać dostęp z dobą hotelową lub, gdy do magazynu jedzie jednorazowo nieznany kierowca i będzie w późnych godzinach nocnych, a nie będzie nikogo, kto mógłby otworzyć szlaban. Wielu instalatorów stosuje moduł jako rozwiązanie awaryjne, które działa w przypadku usterki pierwotnego systemu – w chwili otrzymania zgłoszenia podnoszą zdalnie szlaban na czas naprawy, umożliwiając wjazd i wyjazd,  lub jako narzędzie do zdalnego resetu urządzeń elektrycznych.

 

Zainteresowany? Zapraszamy!